Kartki świąteczne charytatywne - Art Nuvo - kartki świąteczne firmowe Art Nuvo – kartki świąteczne firmowe
(0) Koszyk
0

Blog Art Nuvo

Boże Narodzenie, Wielkanoc - artykuły o tematyce świątecznej

Szanowni Państwo,

w związku z częstymi pytaniami dotyczącymi większej różnorodności wzorów kartek świątecznych charytatywnych, wprowadziliśmy zmianę umożliwiającą wybór dowolnego wzoru z opcją dobroczynną. Jeżeli chcą Państwo wesprzeć Fundację Dzieciom lub Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, to po wybraniu w szczegółach kartki kolejno: WYBIERZ ILOŚĆ > KARTKI Z NADRUKIEM > TAK, pojawi się na dole konfiguratora, opcja WSPARCIE FUNDACJI.

Wsparcie wybranej Fundacji wiąże się z naliczeniem do ceny zakupu dodatkowo kwoty 0,30 zł netto od każdej kartki. Zamawiając 100 sztuk wybrana przez Państwa Fundacja otrzyma od Państwa 30 zł netto, przy 250 sztukach będzie to kwota 75 złotych, a przy 1000 sztuk – 300 złotych itd.

Nadruk informujący, że zakupione kartki świąteczne charytatywne wsparły Fundację, w formie logo i odpowiedniego podpisu drukujemy na lewej wewnętrznej stronie wkładki, przy okazji nadruku cyfrowego Państwa życzeń i logotypu. Na zewnątrz okładki kartki takiej informacji nie drukujemy. Jeżeli zdecydują się Państwo na kartki świąteczne bez nadruku, ale chcieliby Państwo wesprzeć jedną z ww. Fundacji, prosimy o kontakt mailowy.

Decydując się na wsparcie dobroczynne wyrażają Państwo zgodę, na przekazanie danych swojej firmy, do wybranej przez siebie Fundacji. Jeżeli chcieliby Państwo pozostać anonimowi, prosimy o taką informację w uwagach zamówienia lub mailowo.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy do tej pory wspierali Fundacje. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów, aby pomogli wykonać podopiecznym Fundacji kolejny krok w drodze do wyleczenia lub godnego życia.

Z poważaniem
Zespół Art Nuvo

kartki dobroczynne Fundacja Dzieciomkartki dobroczynne Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

 

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *