Art Nuvo - kartki świąteczne firmowe - kartki świąteczne dla firm oferta - polski Producent Art Nuvo – kartki świąteczne firmowe
(0) Koszyk
0

Blog Art Nuvo

Boże Narodzenie, Wielkanoc - artykuły o tematyce świątecznej

  • Autor: Tomasz Mikuła
  • Zdjęcia: Art Nuvo

Pasja

Art Nuvo to coś więcej niż zwykłe kartki okolicznościowe. Za wszelką cenę staramy się obserwować bieżące trendy oraz tworzyć coraz to nowsze, lepsze i… piękniejsze, nie boimy się tego słowa, dzieła. Papeteria nie musi (a wręcz nie powinna) być nudna, bowiem jest wyrazem najwyższej kultury oraz troski, symbolem poświęcenia czasu. Nasza oferta jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych Klientów. Nie rzucamy słów na wiatr, dlatego zapraszamy Państwa do krótkiej wycieczce po Art Nuvo. Zależy nam na tym, abyście się dowiedzieli nieco więcej o jakości naszych produktów, a także o tym, jak bardzo zależy nam na naszych klientach. Dbałość o Klienta, troska o środowisko, spełnianie najwyższych standardów estetycznych – te trzy złote zasady przyświecają naszym celom od samego początku istnienia naszej firmy; choć rynek się zmienia, a my staramy się nadążać za kolejnymi trendami, pozostajemy wierni tradycji, jednocześnie próbując nowych rozwiązań.

Czarodziejskie nazwy

W Art Nuvo kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania. Poza samą jakością zależy nam na zrównoważonym procesie produkcyjnym, bowiem troska o środowisko to pewna przyszłość dla naszych dzieci. Nasza oferta to: FSC Mixed Credit, ISO 14001, ECF, EMAS, ISO 9001, ISO 9706, OHSAS 18001. Brzmi jak niepokojące zaklęcia lub bezsensowny ciąg liczb i liter? Na pierwszy rzut oka na pewno. To nazwy certyfikatów i atestów środowiskowych przypisanych do półproduktów, które wykorzystujemy tworząc nasze kartki okolicznościowe. Mówiąc „jakość” nie mamy na myśli pustych frazesów, a czynności, których faktycznie się podejmujemy. Nasze kartki okolicznościowe i produkowana przez nas papeteria to efekt tych starań. Mniej chloru oraz metali ciężkich, surowce pochodzące ze sprawdzonych źródeł to pewność, że zależy nam na otaczającym nas świecie.

Wiedza to potęga

Tak samo jak zależy nam na naszych współpracownikach. Tworzymy niewielki zespół, jednak każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. W Art Nuvo pracują polscy graficy, którzy swoje wykształcenie zdobywali w Polsce oraz za granicą. Ich doświadczenie jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ dzięki niemu są w stanie sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Ponadto ich ciężka praca to wspaniała motywacja dla pracowników produkcji, którzy odpowiedzialni są za ucieleśnianie nawet najtrudniejszych projektów. Kartki okolicznościowe mogą być wielkim wyzwaniem. Dlatego tworzona przez nas papeteria jest kontrolowana na każdym etapie powstania. Grzechem byłoby nie wspomnieć o wyposażeniu technicznym naszej firmy. Nowoczesne drukarki laserowe, wycinarki i wiele, wiele więcej! Specjaliści do spraw produkcji są mistrzami ich obsługi. Niczym dyrygenci tworzą z niczego prawdziwe dzieła sztuki. Nasza oferta to także ukłon w stronę tradycji. Jedno słowo: Heidelberg. I wszystko staje się jasne. Te wiekowe, manualne maszyny, pochwalić się mogą niespotykaną dziś już nigdzie precyzją.

Różnorodność naszą siłą

Ten wielopokoleniowy mariaż tworzymy także my. Młodsi i starsi. Zawsze walczymy razem. Wszystkie projekty, opuszczające halę produkcyjną Art Nuvo to efekty długich konsultacji. I to nie byle jakich! Wszystko zaczyna się od narad grafików oraz przedstawicieli produkcji. Wszelkie wątpliwości rozwiewamy w kuchni. Przy dobrej, aromatycznej kawie, nasze kartki okolicznościowe są poddawane nieustannym dyskusjom. Pomysły mają wszyscy, staramy się je za wszelką cenę realizować. W Art Nuvo nie ma miejsca na specjalne przywileje. Dyskusje odbywamy razem, niezależnie od piastowanych stanowisk. Papeteria to temat rzeka, dlatego każdy głos jest szalenie ważny. Z tego powodu nasza oferta jest tak zróżnicowana. Co więcej, wszystkie niezrealizowane pomysły nie trafiają do próżni. Czasy się zmieniają, a my posiadamy odpowiedź na wszystkie wiodące trendy. Właśnie dzięki takim burzom mózgu.

Po prostu my

Kameralna atmosfera, niewielka hala produkcyjna, czyli Art Nuvo. Małe przedsiębiorstwo, polska firma, którą tworzą różni ludzie, mający jeden cel: tworzyć sztukę dostępną dla każdego, ponieważ dostęp do pięknych rzeczy nigdy nie powinien być ograniczany. Nasza oferta, czyli kartki świąteczne oraz inne kartki okolicznościowe to ukłon w stronę wielu współczesnych (i nie tylko) trendów. To refleksja nad zmieniającą się estetyką, zróżnicowaniem rynku, a przede wszystkim ukłon w stronę gustów naszych Klientów. Wysoka jakość wykonania, potwierdzona satysfakcją Kupujących i wieloma certyfikatami oraz atestami potwierdza, że nasze starania nie idą na marne. Staramy się, aby stworzone w Art Nuvo niewielkie dzieła sztuki nie tylko różniły się od masowej produkcji wątpliwej jakości i pochodzenia kartek okolicznościowych, lecz miały w sobie „to coś”. Duszę, która określi wyjątkowy charakter danego projektu. Wyjątkowość, którą tworzymy, definiuje nas samych. Tu liczysz się Ty.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.