Kartki świąteczne z logo czy bez nadruku? - Blog -Art Nuvo Art Nuvo – kartki świąteczne firmowe
(0) Koszyk
0

Blog Art Nuvo

Boże Narodzenie, Wielkanoc - artykuły o tematyce świątecznej

  • Autor: Art Nuvo
  • Zdjęcia: Art Nuvo

W ofercie bożonarodzeniowej posiadamy zarówno personalizowane kartki świąteczne z logo i życzeniami jak również kartki świąteczne bez nadruku. Zamówienie personalizowanych wzorów pozwala na otrzymanie gotowego produktu, z gotowymi wydrukowanymi życzeniami na wkładce oraz logotypem na okładce. Niektórzy z naszych Klientów posiadają odpowiedniej jakości drukarki biurowe, dzięki którym oszczędzają czas i środki. Szczególnie w okresie kiedy do Bożego narodzenia nie zostało już zbyt wiele czasu.

kartka świąteczna ach-1055a 3

Przykład kartki z białą wkładką bez nadruku.

Kartki świąteczne bez nadruku wysyłamy tego samego dnia lub w terminie 2 dni roboczych jeżeli danego wzoru nie mamy aktualnie na stanie. W naszym sklepie internetowym lub za pośrednictwem maila możliwe jest zamówienie rozłożonych wzorów (okładek) z rozłożonymi wkładkami w dwóch opcjach. Jedna – standardowa umożliwia minimalne zamówienie już od 50 sztuk lub druga opcja pozwala na zamówienie pakietów po 10 sztuk i większe zróżnicowanie wybranych wzorów. Niemniej im więcej zamówią Państwo tym cena kartek jest niższa.

W przypadku zamówienia kartek świątecznych z nadrukiem termin realizacji wynosi odpowiednio 3-7 dni roboczych w przypadku nadruku wykonanego wyłącznie na wkładce. W zależności od okresu jaki pozostał do Świąt okres oczekiwania jest zmienny. Najkrótszy jest w lipcu, sierpniu i wrześniu, i wynosi około 3 dni roboczych natomiast w najgorętszym okresie listopad-grudzień czas oczekiwania wynosi 5-7 dni roboczych. Złocenie, tłoczenie, złocenie z tłoczeniem lub wycinanie logotypu na okładce wiąże się z okresem oczekiwania do 10 dni roboczych. Dlatego zamawiając kartki świąteczne z logotypem na okładce proszę uwzględnić datę 1 grudnia jako ostateczną na składanie takich zamówień.

Kartki świąteczne z nadrukiem

Kartki świąteczne z przykładowym nadrukiem

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *