Kartki świąteczne korporacyjne na Boże Narodzenie i Wielkanoc - Art Nuvo - kartki świąteczne firmowe Art Nuvo – kartki świąteczne firmowe
(0) Koszyk
0

Blog Art Nuvo

Boże Narodzenie, Wielkanoc - artykuły o tematyce świątecznej

  • Autor: Tomasz Mikuła
  • Zdjęcia: Art Nuvo

Kartki świąteczne korporacyjne – Korporacja na co dzień…

W obecnym świecie, w którym nieustannie zmagamy się z szalonym pędem, ciężko jest nam znaleźć chwilę wytchnienia oraz refleksji. Dlatego też tak ważne jest pozostanie w zgodzie z samym sobą i odszukanie w sobie wewnętrznego spokoju. Kartki świąteczne oraz cały rytuał (nie bójmy się tego słowa), polegający na ich wypełnianiu, jest idealnym czasem na dyskretne mgnienia odpoczynku. Poświęćmy swój czas najważniejszym osobom w naszym życiu. Poświęćmy go także tym, na kontakcie z którymi nam zależy, ponieważ czas to nasz największy skarb. W Art Nuvo doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcielibyśmy zaprezentować Państwu kartki świąteczne korporacyjne, ponieważ dobre relacje w rodzinie to nie wszystko. Współpraca biznesowa nie musi być zimna i pozbawiona miłych gestów.

…i od święta

Kartki świąteczne naszej produkcji są wyjątkowe z kilku powodów. Przede wszystkim zaprojektowaliśmy je wykorzystując talent polskich grafików, prawdziwych specjalistów, znających się na estetyce i współczesnych trendach w designie jak mało kto. Art Nuvo to grupa entuzjastów, ludzi pełnych pasji, bowiem to pasja winna jest tworzenia najpiękniejszych rzeczy w życiu. Kartki korporacyjne naszego autorstwa mają jeszcze jeden wielki atut, choć wielu z nas nie zwraca na niego uwagi: wszystkie zostały wyprodukowane przez niewielką, polską firmę. Czarująca Opolszczyzna to nasz dom. Boże Narodzenia, święta Wielkiej Nocy, to niezwykłe momenty, przepełnione wręcz osobliwymi zwyczajami. Tu, na pięknej Opolszczyźnie, odnajdujemy moc inspiracji, związanych z jej wielowiekową, szalenie zróżnicowaną kulturą. To wszystko sprawia, że tworzymy rzeczy wyjątkowe, a nasza papeteria zostanie zapamiętana na długo. Warto w tym przypadku odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego właściwie należy wysyłać kartki biznesowe?

Drobne gesty

W dzisiejszych czasach z jednej strony wydaje się, że prowadzenie biznesu jest coraz łatwiejsze. Obecność najnowocześniejszych technologii tworzy poczucie pewności odniesienia sukcesu. Z drugiej strony zaś jesteśmy nieustannie konfrontowani z, często bezimienną konkurencją. Art Nuvo to wielka rodzina pasjonatów, tacy chcemy też pozostać. Kartki świąteczne nie powinny być zarezerwowane jedynie dla rodzin oraz przyjaciół. Ich zadanie powinniśmy rozumieć znacznie szerzej. Szczególnie, jeśli chodzi o szeroko pojęte prowadzenie biznesu. Boże Narodzenie to idealny moment na docenienie wszystkich osób oraz instytucji, których obecność jest dla nas gwarancją szeroko pojętego powodzenia. A może by tak podziękować wszystkim tym, którzy pomagają nam utrzymać się na jakże trudnym oraz wymagającym rynku? Bynajmniej mamy na myśli jedynie partnerów w interesach. Nasi współpracownicy tworzę bowiem to, w co wierzymy szczególnie: sukces. Kartki korporacyjne to sposób na jego wyrażenie.

Czas to nie tylko pieniądz

Czy wiesz, że kartki świąteczne biznesowe mogą być nie tylko wspaniałym i ciepłym wspomnieniem? Szczególnie osób i instytucji, na których nam zależy. Mogą być także dyskretną reklamą, wspominającą minioną lub trwającą współpracę, gdyż jej obecność zdaje się być zapewnieniem także naszego powodzenia. Boże Narodzenie to zaledwie jeden dzień, święta zaś obejmują w naszym rozumieniu znacznie szerszy czas, wykraczający często poza szampańską, sylwestrową zabawę. Na wielu biurkach naszych biznesowych partnerów, karki świąteczne obecne są aż do święta Trzech Króli, a nawet dłużej. Zima to wszak czas rodzinny, kojarzący się z tymi wyjątkowymi chwilami, spędzonymi w gronie najbliższych. Dlatego warto zdecydować się na tego rodzaju uhonorowanie wspólnych interesów oraz przyszłych, potencjalnych kontraktów. W Art Nuvo świetnie zdajemy sobie sprawę z uwarunkowań dzisiejszego rynku, natomiast dobre słowo i ciepłe myśli są zawsze w cenie.

Moc świąt

Kartka korporacyjne – czy to brzmi dumnie? Nie zapominajmy o tym, że wszyscy wielcy tego świata mają za sobą dziesiątki osób. Bez nich wszelkie sukcesy nie byłyby możliwe. Duże i małe przedsiębiorstwa to ludzie. Pamiętajmy o nich. Każda z tych osób ma własną historię oraz potrzeby. Kartki świąteczne nigdy nie miały szansy stać się tak ważnymi podarunkami, jak dziś. Niech Boże Narodzenie stanie się dla Państwa czasem spokoju, wytchnienia, ale także pamięci o tych wszystkich, bez których obecności to wszystko nie byłoby możliwe. Nie dajmy się ponieść przekonaniu o anonimowości wielkich korporacji. Art Nuvo stara się wychodzić naprzeciw tym szalenie potrzebnym oczekiwaniom, których spełnianie nie tylko spowoduje uśmiech na twarzach wielu osób, ale także potwierdzi nasze aspiracje do tworzenia kameralnych miejsc, w których spotykają się wszyscy pracownicy danej firmy. Niech te święta staną się początkiem nowego!


Copyright © 2019 Art Nuvo | Autor: Tomasz Mikuła | Zdjęcia: Art Nuvo.
Tagi: kartki świąteczne firmowe, kartki świąteczne korporacyjne, kartki świąteczne dla firm, Boże narodzenie, Wielkanoc

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *