(0) Koszyk
0

Blog Art Nuvo

Boże Narodzenie, Wielkanoc - artykuły o tematyce świątecznej

fotograficzne kartki świąteczne EE-1218

Fotograficzne kartki świąteczne wielkanocne. Propozycja kartek biznesowych.

Czy podjęłaś /podjąłeś już decyzję o zakupie kartek świątecznych dla swojej firmy? Chcielibyśmy zachęcić Cię do rozważenia propozycji na fotograficzne kartki świąteczne wielkanocne.

  • Autor: Art Nuvo

Fotograficzne kartki świąteczne – wysoka jakość w niższej cenie

Jedną z naszych propozycji na Wielkanoc stanowią fotograficzne kartki świąteczne biznesowe. Przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości, znanej z oferty kartek ekskluzywnych kartki fotograficzne mają znacznie korzystniejszą cenę. Wiąże się to głównie z papierem, z którego wykonana została kartka. Oczywiście papier jaki używamy do wykonania tych kartek nie jest złej jakości, właściwie jego jakość jest na naprawdę wysokim poziomie. Różnica polega na tym, że jest to głaski papier kredowy, a w kartkach ekskluzywnych używamy papierów barwionych w masie, papierów prążkowanych lub takich które możemy nazwać “super eko” czy spełniających jeszcze więcej norm ekologicznych niż papiery kredowe.

Jajeczko motywem przewodnim

Jajko jako symbol Świąt Wielkanocnych jest symbolem nadziei na wieczne życie. Dlatego i w naszych kartkach stanowi ono jeden z najbardziej charakterystycznych elementów. Projektując nowe wzory staramy się stosować kolorystykę wiosenną o delikatnych bardziej pastelowych odcieniach, niż ostre wyraźne i ukierunkowane w jedną stronę kolory.

Poniżej prezentujemy kilka z naszych nowych wzorów. Fotograficzne kartki wielkanocne występują w dwóch wielkościach 15×15 cm po złożeniu lub w formacie B6.

Wzór EE-17, w formacie 15×15 cm, w którym wykorzystaliśmy druk offsetowy oraz złocenie.

fotograficzne kartki świąteczne ee-17

Wzór EE-1218, w formacie B6 (12×17 cm po złożeniu), w którym wykorzystaliśmy druk offsetowy oraz złocenie.
fotograficzne kartki świąteczne EE-1218

Kartka świąteczna EE-1221, w formacie B6, z zastosowaniem druku offsetowego oraz złocenia.
fotograficzne kartki świąteczne EE-1221

Mamy nadzieję, że nasza najnowsza propozycja spodobała się Państwu. Zachęcamy również do obejrzenia oferty kartek świątecznych ekskluzywnych.

Zapraszamy !
Zespół Art Nuvo

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *